GEYVE VE SAKARYA'Y ATANAN YENİ MÜDÜRLER VE OKULLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

GEYVE VE SAKARYA'Y ATANAN YENİ MÜDÜRLER VE OKULLAR

Mesaj  MACELLAN Bir Salı Şub. 02, 2010 4:42 pm

İŞTE GEYVE'DE BAZI OKULLARIN YENİ MÜDÜRLERİ

Serkan KORKMAZ-Geyve Alifuatpaşa Cemal Gürsel İ..Ö.O.
OĞUZHAN ÖZKAN-Geyve Doğantepe Yatılı İlköğretim Bölge Ok.
İRFAN KARAÇAYIR-Geyve Halk Eğitim Merkezi
MUSTAFA ALKAN-Geyve Eşme İ.Ö.O.
REMZİ ŞENGÜL-Geyve Kazımpaşa İ.Ö.O.
RESUL UYSAL-Geyve Osmangazi İ.Ö.O.
ABDURRAHMAN HIDIROĞLU-Geyve Cumhuriyet İ.Ö.O.

SAKARYA'DA OKULLARIN YENİ MÜDÜRLERİNİN LİSTESİ


Seyfi YÜCEL-Erenler-Şen Piliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Eşref BAŞER-Akyazı Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sart Lisesi
Eyüp YAZICI-Adapazarı Atatürk Lisesi
Adnan GÜRBÜZ-Erenler Lisesi
Ergün ALİMOĞLU-Erenler Ali Dilmen Anadolu Lisesi
Fatma ERGEN-Pamukova Anadolu Lisesi
Hüseyin ŞENTÜRK-Taraklı Halk Eğitim Merkezi
Murat ARICI-Sapanca Anadolu Lisesi
Davut OLMUŞTUR-Sapanca Kırkpınar Tepebaşı Aktar İ.Ö.O.
FERAMUZ KOŞAR-Serdivan Aralık Neyyir Hanım İ.Ö.O.
HÜSEYİN AKBULUT-Hendek Lisesi
HÜSEYİN KURU-Arifiye İsrail Prefabrik İ.Ö.O.
MEHMET AKCAN-Serdivan Yazlık Mehmet Zumra Kuş İ.Ö.O.
MUSA GÜROL-Taraklı Atatürk İ.Ö.O.
MUZAFFER TURHAN-Arifiye Çok Programlı Lisesi
OSMAN KARA-Adapazarı Karaosman İ.Ö.O.
ŞÜKRÜ SEVİNÇ-Ferizli Şehit Hakan Bayram Lisesi
VELİ BULUT-Kocaali Anadolu Lisesi
YAŞAR KİŞİLİ-Adapazarı Şht.Üst.Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi
ATİLLA ÖZGÜR-Kaynarca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
ÖMER BOLAT-Pamukova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
SUAT ÇELİK-Erenler Kayalar Reşitbey İ.Ö.O.
EKREM GÜNEŞ-Pamukova İmam Hatip Lisesi
OSMAN YILKIN-Hendek İmam Hatip Lisesi
KAHRİMAN SERTEL-Pamukova Lisesi
CENK KOCA-Adapazarı Sakarya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
ÇETİN TURHAN-Karasu Teknik Lise, Mesleki ve Teknik Eğitim M.
NEDİM ÇALIK-Karasu Anadolu Öğretmen Lisesi
ALİ ERBAY-Adapazarı M. Akif Ersoy İMKB Teknik ve End.M.L.
ORHAN SULAK-Hendek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
ZERRİN YÜCEL-Sapanca Sağlık Meslek Lisesi
ABDÜLVAHİT UYGAR-Erenler Halk Eğtiim Merkezi
ADEM SANGÜR-Kocaali Hürriyet İ.Ö.O.
AHMET AÇIKGÖZ-Erenler Büyükesence İ.Ö.O.
AHMET KARAHAN-Söğütlü Merkez Utrecht
ALİ ÇİYDEM-Sapanca İ.Ö.O.
ALİ KURT-Adapazarı Alandüzü Şehit Adil Arslan İ.Ö.O.
ASIM TOK-Ferizli Değirmencik Rüveyde Güneş İ.Ö.O.
ATİLLA ÇETİNKAYA-Arifiye Yukarı Kirazca Ekrem Oba İ.Ö.O.
AZİZ DEMİR-Pamukova Halk Eğitim Merkezi
BAKİ YILMAZ-Akyazı Öğretmen ve Akşam Sanat Okulu
BAYRAM DOĞAN-Sapanca Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
CEM KARA-Kocaali Atatürk İ.Ö.O.
CEMAL ÜNLÜ-Adapazarı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
CEMİL ANKIT-Adapazarı Sakarya Camili Osmanbey İ.Ö.O.
ENES IŞIKGÖZ-Sapanca Kurtköy Bilgin Özkaynak İ.Ö.O.
ERCAN DOĞAN-Karasu Resuller İ.Ö.O.
ERDAL ERDİNÇ-Akyazı Dokurcun İ.Ö.O.
ERDAL TAZICI-Adapazarı Ozanlar Şehit Mustafa Özen İ.Ö.O.
ERHAN KANTERE-Kaynarca Karaçalı Esenbel İ.Ö.O.
FARUK GÖKBULUT-Pamukova Yenice İ.Ö.O.
FATİH USLUER-Karasu Darıçayırı Şht. Oktay Demirci İ.Ö.O.
FATİH YILMAZ-Akyazı Cumhuriyet İ.Ö.O.
FEVZİ GÖKCAN-Adapazarı Merkez Atatürk İ.Ö.O.
FEYZİ ALTUN-Serdivan Mehmet Sadık Eratik İ.Ö.O.
FİKRET BEKAR-Söğütlü Yeniköy İ.Ö.O.
HAKAN AZGI-Karasu Yassıgeçit İ.Ö.O.
HALİL GÖĞÜS-Karasu Manavpınarı İ.Ö.O.
HAYRİ AYDIN-Adapazarı Vali Mustafa Uygur İ.Ö.O.
HURİYE YILMAZ BAĞCIOĞLU-Karasu İnönü İ.Ö.O.
İBRAHİM AKIN-Hendek Beylice İ.Ö.O.
İBRAHİM DOĞAN-Hendek Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
İBRAHİM SELÇUK VURAL-Akyazı İ.Ö.O.
İLYAS GÖKTAŞ-Pamukova 75. Yıl İ.Ö.O.
KADİR TANSI-Arifiye Kazım Karabekir İ.Ö.O.
KADİR TAŞLI-Adapazarı Çamyolu İ.Ö.O.
KAMİL DUMAN-Hendek Atikehanım İ.Ö.O.
KAZIM AKYOL-Arifiye Açmalar İ.Ö.O.
KEREM RESUL BALLI-Adapazarı Fatih İ.Ö.O.
KURTULUŞ ERGÜN-Adapazarı Korucuk TOKİ İ.Ö.O.
MAHMUT SAMİ TUNCAL-Pamukova Kemaliye İ.Ö.O.
MEDENİ GÜNER-Kocaali Anadolu Kalkınma Vakfı İ.Ö.O.
MEHMET HARBİ-Kaynarca Kulaklı İ.Ö.O.
MEHMET KABASAKAL-Pamukova Cumhuriyet İ.Ö.O.
MEHMET PASLI-Akyazı And. Kalkınma Vakfı Halk Eğitim Mrkz.
MEHMET ŞEKERCİLEROĞLU-Adapazarı Orhangazi İ.Ö.O.
MEHMET TAŞKIRAN-Adapazarı Yenikent Halk Eğitim Merkezi
MEHMET TOPÇU-Adapazarı Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
MEHMET SALİH ŞAHİN-Akyazı Kuzuluk İ.Ö.O.
MEVLÜT YÜKSEL-E. Çaybaşı Yeniköy H.Mehmet Akkoç İ.Ö.O.
MURAT DEMİR-Erenler Akşemsettin İ.Ö.O.
MURAT GÜRBÜZ-Karapürçek Şehit Hüseyin Zorlu İ.Ö.O.
MURAT KAYAHAN-Adapazarı Güneşler Talat Tömekçe İ.Ö.O.
MURAT YAZICI-Serdivan Mehmet Zorlu İ.Ö.O.
MUSTAFA BÖLÜKBAŞI-F.Sinanoğlu 100. Yıl Hatice Aslan İ.Ö.O.
MUSTAFA DİNÇ-Sapanca Akçay İ.Ö.O.
MÜRSEL TAÇYILDIZ-Adapazarı Şehit Abdullah Ömür İ.Ö.O.
NERGİZ YÜCEKAYA-Erenler Alancuma İ.Ö.O.
NEZİHİ AKBABA-Serdivan İ.Ö.O.
ORHAN ATMACA-Serdivan Fatma Özkan İ.Ö.O.

MACELLAN
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz